CLOSE
CONTACT US
HOME PAGE / NEWS
NEWS & EVENTS
Tuzla, the first enzyme production facility of a wide geography stretching from Turkey to Africa, from Russia to the Middle East, is preparing for export to the world.

In enzyme production, it is aimed to sell around 1 to 1.5 million dollars only this year when it is new to the market.
It has a 1 Billion Dollar Export Potential
Harvard’taki görevini bıraktı ve yakın coğrafyada endüstriyel enzim üreten tesisi kurdu. Hedef, Türkiye’nin yılda 150 milyon dolarlık ithalatını her geçen yıl küçültmek.
READ MORE
TÜRKİYE'NİN İLK YERLİ ENDÜSTRİYEL ENZİM FABRİKASI AÇILDI
Ziraat Katılım olarak sermaye ortaklığı ile hayata geçirilmesine katkı verdiğimiz Türkiye’nin İlk Yerli Endüstriyel Enzim Fabrikası LIVZYM Biyoteknoloji’nin ..
READ MORE
YERLİ ENZİMDE İHRACAT İÇİN
DÜĞMEYE BASILDI
Türkiye’den Afrika’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya uzanan geniş coğrafyanın ilk enzim üretim tesisi LIVZYM, Tuzla’dan dünyaya ihracata hazırlanıyor.
READ MORE
The Aim is to become the “PETKİM” in the Field of Enzymes
Yıllık 1 milyar dolara yakın ihracat gerçekleştirmeyi planlayan Ar-Ge ve Üretim Tesisi, Türkiye’yi yakın zamanda biyoteknoloji üssüne dönüştürecek.
READ MORE
It has a 1 Billion Dollar Export Potential
Bu önemli yatırıma imza atan LIVZYM Biyoteknoloji Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Serdar Uysal, “Tekstilden kağıda, gıdadan yeme..
READ MORE
LIVZYM, BİYOTEKNOLOJİ ALANINDA TÜRKİYE'Yİ GELECEĞE TAŞIMAYA HAZIRLANIYOR
Birçok farklı alanda “yerli” üretim seferberliğine başlayan Türkiye, biyo-teknolojinin en önemli kalemlerinden “enzim”de de yerli üretime başladı.
READ MORE
TÜRKİYE'NİN VE BÖLGENİN İLK ENDÜSTRİYEL ENZİM ÜRETİM TESİSİ LIVZYM, DÜNYAYA İHRACATA BAŞLIYOR
Oluşturulan altyapının, Türkiye’nin biyoteknoloji üretimi alanında ilerlemesi için de önemli bir adım niteliği taşıdığını vurgulayan Uysal, “Ayrıca ..
READ MORE
TR